מה זה WisePage?

WisePage הינה מערכת ייחודית, הקולטת, מנתחת, קוראת, מבינה, מקטלגת ומתייקת אוטומטית מידע ומסמכים ללא התערבות אנושית. ללא צורך בהקלדות, הבתיוקים, בקריאת חומר וסינונו, ללא צורך בערמות קלסרים וללא צורך בשרותי ארכיב.

WisePage פותחה ע"י חברת ERA, שהוקמה ב-1989 ע"י אל"מ (מיל') אלי אביבי, שהקים את מרכז המחשוב הגדול של חיל המודיעין ופיקד עליו, והביא עימו ניסיון עצום וייחודי בתחום ניהול הידע והמסמכים.

מה הבעיה בדרך-כלל במערכות ניהול מסמכים?

בכל פתרון לניהול מסמכים, 99% מהעבודה הינה הכנסת המסמכים לתוך המערכת,  ואילו רק 1% הנותרים לשליפתם. המשתמש צריך לעבור בעין על כל מסמך, להבין לאן הוא שייך, לתת לו שם, מילות מפתח, לבחור לאן לאיזו תיקיה ותת-תיקיה לתייקו, ותחת איזה סיווג, וכל זה כדי שאפשר יהיה למצוא אותו בקלות.

עבודה זו מצריכה מהארגון משאבים רבים, ומרבית ההוצאות הכספיות הן על שעות עבודה של עובדים אשר זמנם מוקדש לכל מערך התיוק והקטלוג הזה.

מרבית הבעיות נובעות משגיאות הקלדה וטעויות אנוש בתיוק, שמשבשות את המפתוח, ו/או מתייקות את המסמך בתיקיה הלא נכונה. מסמך כזה כמעט בלתי אפשרי למצוא אחר-כך!

מה התוצאה?

השקענו במערכת ניהול מסמכים שהחליפה את התיוק הידני המייגע לקלסרי ולמדפים בתיוק דיגיטלי מייגע לתיקיות מחשב.

™WisePage הפתרון!

מערכת  ™ WisePage מעניקה יכולות זיהוי, מפתוח ותיוק אוטומטיים! המערכת לבדה: סורקת ערמות של תעודות, מבינה מה כתוב בהם,  בודקת אם הן חתומות או לא חתומות, מתייקת אותן בתיקיית לקוח, שומרת כל תעודה לפי המספר שלה, מאמתת תקינות מול מערכת ה-ERP ויוצרת ארכיון דיגיטלי מרכזי לכל הארגון, שניתן לשלוף ממנו כל תעודה בשניות, כולל מתוך ה-ERP.

לחצו לטבלת רמות מערכת כללית של WisePage.

לחצו להורדת דף מידע על WisePage.

פורסם ב- מאמרים

סגור לתגובות.