מי אנחנו

חברת ERA (Enhanced Recognition Algorithms) Ltd נוסדה ב-1989 ע"י אל"מ (מיל') אלי אביבי, שהקים את יחידת המחשב הגדולה של חיל המודיעין והביא עימו ניסיון רב במערכות איסוף, ניתוב וניהול ידע.
תוכנת ™WisePage שפותחה ע"י ERA – מבצעת קריאה וניתוח אוטומטי של מסמכים, במגוון שפות, גם במסמכים סרוקים או מצולמים, עם אלגוריתמים ייחודיים, שחלקם בתהליכי רישום פטנט, להבנת תוכן כל מסמך.
התוכנה מוצאת אוטומטית את מילות מפתח בכל מסמך ומאשררת אותן, תוך השוואה למסדי הנתונים הארגוניים של כל לקוח. כשבהתאם לכך – מתבצע תיוג ותיוק דיגיטאלי אוטומטי של כל מסמך, בוודאות של 100%, ללא עבודת אנוש.

ERA זכתה להכרה עולמית כבר ב-1994, כשמודול -1.0™WisePage שלה, שולב בתוכנות של חברת ה-OCR המובילה בעולם, NUANCE, לשידרוג תוצאת הזיהוי שלה, תמורת תמלוגים ל-ERA בגין כל עותק שנמכר בעולם.

שימוש בתוכנה של ERA נעשה גם בחיל המודיעין, למערכת ענק לסיווג ולניתוב אוטומטי של עשרות אלפי פקסים ומיילים ביממה, תוך הפיכתם האוטומטית מ"תמונה" לטקסט וניתוח אוטומטי של תוכנם.
בשנת 2009 נבחרה ERA ע"י חברת "טבע" לביצוע פרויקט נרחב לסריקה, תיוג ותיוק דיגיטאלי אוטומטי של מיליוני מסמכים, מתחומי מו"פ, תכנון, רכש, כספים, תפעול וייצור, לקראת דיונים משפטיים בנושא פטנטים.

לטיפול ספציפי בשאלונים ובחינות פותחה ע"י ERA מערכת ™WiseExam לסריקה וזיהוי אוטומטי של נתוני הסטודנט, נכונות התשובות לשאלות והציון. המערכת נמצאת בשימוש רב באוניברסיטה העברית ובטכניון.
לקראת סוף שנת 2014, הוכרזה ע"י ERA מערכת מהפכנית בתחום הנהלת חשבונות – ™WiseInvoice, המהווה פריצת-דרך עולמית בקריאה והבנה אוטומטית של חשבוניות ספקים, בפורמטים לא-אחידים, תוך זיהוי כל נתון בחשבונית ואשרור כל פריט, כולל מחיר וכמות, מול הזמנות רכש ופריטים שנתקבלו במחסן.
המערכת מחליפה את ההקלדה והוולידציה האנושית המייגעת של פרטי החשבוניות, למעט חריגים בודדים.

ERA - משרד ללא ניירחברת ERA מציעה שרותים כוללים לדיגיטציה ומעבר למשרד ירוק וללא נייר:

 

לשכת שרות לסריקה ומפתוח של חומר חיצוני בכל היקף וסוג, על בסיס חד-פעמי או קבוע.

פרויקטים באתר הלקוח בשיטת "TURN-KEY",כשכל התכנון, הציוד וכוח האדם מסופק ע"י ERA (פרויקט ענק בשיטה זו בוצע בחברת "טבע").

מחלקת פיתוח תוכנה, השוקדת בכל עת על פיתוחי תוכנה חדשים.

בואו להכיר את הצוות שלנו!

2 תגובות על מי אנחנו

  1. מאת era‏:

    יפה מאוד