מי אנחנו

חברת ERA (Enhanced Recognition Algorithms) Ltd נוסדה ב-1989 ע"י אל"מ (מיל') אלי אביבי, שהקים את יחידת המחשב הגדולה של חיל המודיעין והביא עימו ניסיון רב במערכות איסוף, ניתוב וניהול ידע.

תוכנת ™WisePage שפותחה ע"י ERA– מבצעת קריאה וניתוח אוטומטי של מסמכים, במגוון שפות, גם במסמכים סרוקים או מצולמים, עם אלגוריתמים ייחודיים, שחלקם בתהליכי רישום פטנט, להבנת תוכן כל מסמך. התוכנה מוצאת אוטומטית את מילות מפתח בכל מסמך ומאשררת אותן, תוך השוואה למסדי הנתונים הארגוניים של כל לקוח. כשבהתאם לכך – מתבצע תיוג ותיוק דיגיטאלי אוטומטי של כל מסמך, בוודאות של 100%, ללא עבודת אנוש.

ERA זכתה להכרה עולמית כבר ב-1994, כשמודול-1.0 ™WisePage שלה, שולב בתוכנות של חברת ה-OCR המובילה בעולם, NUANCE, לשידרוג תוצאת הזיהוי שלה, תמורת תמלוגים ל-ERA בגין כל עותק שנמכר בעולם.

התוכנה של ERA שולבה גם בחיל המודיעין, למערכת רבת-משתמשים לסיווג ולניתוב אוטומטי של עשרות אלפי פקסים ומיילים ביממה, תוך הפיכתם האוטומטית מ"תמונה" לטקסט וניתוחם האוטומטי. ב-2009, גם חברת "טבע" בחרה ב- ERAלביצוע פרויקט TURN-KEY ענק לסריקה, תיוג ותיוק דיגיטאלי אוטומטי של מיליוני מסמכים, מתחומי מו"פ, תכנון, רכש, כספים, תפעול וייצור, לקראת דיונים משפטיים בנושא פטנטים.

גולת הכותרת הנוכחית של ERA, הינה מערכת מהפכנית בתחום הנהלת חשבונות - ™WiseInvoice, המהווה פריצת-דרך עולמית בקריאה והבנה אוטומטית של חשבוניות ספקים, בפורמטים לא-אחידים, תוך זיהוי כל נתון בחשבונית ואשרור כל פריט, כולל מחיר וכמות, מול הזמנות רכש ופריטים שנתקבלו במחסן. המערכת מחליפה את ההקלדה והוולידציה האנושית המייגעת של פרטי החשבוניות, למעט חריגים בודדים.

סגור לתגובות.